Üyelik Başvuru Formu

İzmir Ekonomi Üniversitesi Mezunlar Derneği Üyelik Başvurusu için aşağıdaki formu doldurunuz.

LÜTFEN ADINIZI ve SOYADINIZI KİMLİKTE BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE GİRİNİZ

KAYIT ÜCRETİ ÖDENMEDEN ÜYELİK BAŞVURUSU ONAYLANMAMAKTADIR

 İzmir Ekonomi Üniversitesi Mezunlar Derneği

15 bin kişilik saygın bir ailenin parçası olmak, İşletmelerde sadece üyelerimize sunulan özel indirim ve ayrıcalıklarından yararlanmak, Derneğimizin LOKAL'inde keyifle zaman geçirebilmek, Üniversitemizde ihtiyacı olan arkadaşlarımıza yardımcı olabilmek, Üyelerimiz arasında sosyal ve ekonomik iş birliği ilişkilerine girmek,

Membership Terms

Fiil ehliyetine sahip bulunan ve derneğin amaç ve ilkelerini benimseyerek bu doğrultuda çalışmayı kabul eden ve bu tüzüğün üyelik türlerinde belirtilmiş koşullarını taşıyan her gerçek ve tüzel kişi bu derneğe üye olma hakkına sahiptir. Ancak, yabancı gerçek kişilerin üye olabilmesi için Türkiye’de yerleşme hakkına sahip olması da gerekir. Dernek üyeleri eşit haklara sahiptir. Üyeler arasında dil, ırk, renk, cinsiyet, din ve mezhep, aile, zümre ve sınıf farkı gözetilmez.

Registration Fee

100.00 TRY - Registration Fee (Only Once)

Başvuru formundaki bilgilerinizde değişiklik olması durumunda, istediğiniz zaman derneğimizin üyelik arayüzüne girerek güncelleme yapabilirsiniz.

Derneğimizin "Üyelik Başvuru Formu" nda sorulan sorular, 

DERBİS (Dernekler Bilgi Sistemi) tarafından istenilen zorunlu bilgilerdir. 

Derneğimize üyeliğiniz DERBİS üzerinden T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü'ne iletilmektedir.

Derneğimize veya diğer derneklere üyeliğinizin durumunu E-Devlet üzerinden takip edebilirsiniz. Loading